Dom Sprzęt Skąd pochodzą laptopy odnowione fabrycznie?

Skąd pochodzą laptopy odnowione fabrycznie?

2 min odczyt
0
0
564

Odnowione laptopy pochodzą z wielu różnych źródeł, w tym od firm, które handlują swoimi starymi laptopami, konsumentów, którzy zwracają swoje zakupy nie podając konkretnej przyczyny, ponieważ po prostu “odwidziało im się”. Jest to okazja, aby np. laptop HP 470 G5 trafił w Twoje ręce po naprawdę atrakcyjnej cenie.

Awarie i wady stanowią pewien niewielki procent remontów elektroniki. Według badania Consumer Reports Reliability Survey przeprowadzonego wśród 58 000 subskrybentów w latach 2010-2015, nowe laptopy Apple ulegają awariom od 7 do 9 procent rocznie, podczas gdy wskaźniki awaryjności maszyn Windows wahały się na granicy 15 procent.

Jeśli chodzi o codzienną pracę, zakupy, pocztę e-mail i inne podstawowe zastosowania techniczne, sprzęt odnowiony to absolutnie najlepsza decyzja. Według specjalistów zajmujących się recyklingiem i ponownym wykorzystaniem elektroniki, kupowanie odnowionych od znanych firm komputerowych jest również dobrym rozwiązaniem. Wielcy producenci są dobrzy w dziedzinie refabrykacji. Apple, Dell czy HP bardzo poważnie podchodzą do sprawy i rygorystycznie sprawdzają czy firmy przeprowadzające renowację wykonują dobrą robotę.

Wiele osób boi się zakupić tego typu sprzęt, lecz nie zdają sobie oni sprawy, że testy przeprowadzane na sprzęcie refabrykowanym bardzo często są bardziej rygorystyczne niż te na sprzęcie wychodzącym z taśmy produkcyjnej. O ile kupujemy tego typu urządzenia ze sprawdzonych źródeł, nie powinniśmy obawiać się jakości wykonania.

Komentarze
Load More Related Articles
Załaduj więcej sitab
Załaduj więcej Sprzęt

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jakie są najgorsze marki motocykli?

Reklama: Rybnik sklep motocyklowy JAKIE SĄ NAJGORSZE MARKI MOTOCYKLI? Przyjrzeliśmy się na…