Samochody są świetne kiedy działają, w innym przypadku mogą jedynie przyprawić o ból głowy. Awarie i usterki nie są wcale ograniczone tylko do starszych pojazdów, również całkiem nowe mogą się z nimi zmagać. Jeżeli nasz samochód odmówi posłuszeństwa w czasie jazdy, powinniśmy skorzystać z usług pomocy drogowej. Możemy to zrobić na kilka sposobów. Pierwszym jest posiadanie przy sobie numeru telefonu do firmy świadczącej usługi holowania samochodów, bądź to lokalnie bądź na obszarze całego województwa bądź kraju.

 


Mechanika pojazdowa – https://autocentrumlublin.com/


Inną metodą obniżenia kosztów holowania jest wykupienie specjalnej polisy, która ma sprawić że nie zapłacimy ani grosza za holowanie w razie awarii. Pamiętajmy, że stawki za kilometr które wynoszą obecnie między 1,5 a 3 zł to nie wszystko, dochodzi do tego jeszcze stawka za sam dojazd lawety. Stąd właśnie tak bardzo opłaca się korzystać z polisy Assisatance, która przejmuje na siebie wszystkie te koszty. Można ją łatwo wykupić podczas wybierania ubezpieczenia OC naszego auta.

Warto również wiedzieć, jaka jest na danym obszarze najlepsza firma, której specjalnością jest pomoc drogowa Mielec to miasto na Podkarpaciu, gdzie działają różne przedsiębiorstwa holujące zepsuty samochody, a także pojazdy po wypadkach. Warto więc przejrzeć ich oferty w sieci i wybrać tą, która najlepiej nam przypasuje. Jeżeli nie chcemy Assistance, warto zwrócić uwagę na koszty poszczególnych składników pomocy drogowej. Jeżeli natomiast mamy dodatkowe ubezpieczenie, wybierzmy tą firmę, która ma najlepsze opinie.

Komentarze
Load More Related Articles
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Sprzęt

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Najlepsze sposoby na przekonanie dziecka do pójścia do przedszkola

Najlepszym sposobem na przekonanie dziecka do pójścia do przedszkola jest znalezienie szko…