Pomoc drogowa Wrocław zapewnia pomoc wszystkim kierowcom, którzy mają jakiekolwiek problemy ze swoimi autami lub też maszynami. Skorzystać w ten sposób można z kompleksowej pomocy drogowej na wypadek różnych kolizji, usterek, czy też wypadków. Uszkodzone auta są naprawiane na miejscu lub też holowane za pomocą lawety do warsztatu samochodowego. Jeśli usterki nie są zbyt poważne, istnieje duża szansa na to, iż zostaną one wyeliminowane na miejscu. Usługa obejmuje też otwieranie aut, jeśli kierowca nie będzie mógł sobie z tym poradzić samodzielnie. Zdecydować można się też na dowóz paliwa, jeśli spostrzeże się, iż w trakcie drogi w samochodzie zabrakło paliwa i samochód nie będzie mógł ruszyć z miejsca.

Możliwość skorzystania z aut zastępczych

Pomoc drogowa Wrocław umożliwia też skorzystanie z aut zastępczych, gdy auto kierowcy będzie musiało trafić do warsztatu na nieco dłuższy okres czasu, w wyniku odniesionych usterek technicznych oraz mechanicznych. Z pomocą auto lawety naraz można holować nawet kilka aut, aby wszelkie usługi przebiegały sprawniej. Co najważniejsze realizowane są one w stu procentach bezpiecznie, a auto trafi do warsztatu, gdzie zostanie naprawione przez specjalistów.

Holowanie aut osobowych, maszyn rolniczych oraz budowlanych

Pomoc drogowa
Pomoc drogowa

Korzystając z pomocy drogowej można holować nie tylko auta osobowe lub dostawcze, ale też różnego rodzaju maszyny rolnicze i budowlane. Wystarczy zgłosić to pracownikowi, tak aby można było na miejsce przyjechać odpowiednim pojazdem, dzięki czemu holowanie przebiegnie prawidłowo. Wykonywane są też różnego rodzaju usługi poboczne, takie jak:

  • wymiana kół,
  • awaryjne odpalanie pojazdów,
  • ratownictwo drogowe.

Każda z tych usług realizowana jest rzetelnie, tak aby kierowca mógł jak najszybciej wrócić do swojego samochodu i ruszyć nim w dalszą drogę, jeśli tylko będzie taka możliwość. W innym przypadku nie pozostanie nic innego, jak odtransportowanie samochodu do warsztatu, gdzie zostanie on zdiagnozowany i zostanie rozpoczęta jego naprawa.

Komentarze
Load More Related Articles
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Sprzęt

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Samochody terenowe – niezastąpiony ekwipunek! Plik Edycja

Samochody terenowe – niezastąpiony ekwipunek! Każdy miłośnik jazdy off-roadowej marz…