Smutny koniec

Czternastego listopada 2011 roku, Bogdan J. odkrył na zapleczu jednego ze swoich sklepów na Wieniawie ślady krwi. Nie mogąc się skontaktować ze swoim wspólnikiem, postanowił od razu zawiadomić policję. Badania DNA potwierdziły, iż krew należała do Arkadiusza G., który na noc nie pojawił się w domu, a także nie odbierał telefonów. Zona Mariola nie wiedziała, co działo się z mężem. Kiedy dowiedziała się o śladach krwi w sklepie, przypomniała sobie o pożyczce dla Jana F. Po wyjaśnieniu warunków tego kredytu, policjanci uznali, że był to wystarczający powód, by zacząć podejrzewać siostrzeńca o popełnienie przestępstwa.

Policjanci nie zastali chłopaka w domu. Pojawił się dopiero następnego dnia, kompletnie pijany i ze śladami krwi na ubraniu. Teresa F. przeczuwała, że jej syn mógł mieć związek ze zniknięciem szwagra. Nie wiedziała jednak, do jakiej tragedii doszło. Sama wezwała policję, by ta przesłuchała syna, i aby wskazał on miejsce pobytu swojego wuja. Zanim jednak Jan F. wytrzeźwiał na tyle, aby móc cokolwiek powiedzieć, Mariola G. odnalazła na małej działce rekreacyjnej, którą dostała wraz z siostrą w spadku po rodzicach, świeżo zakopany dół. Przerażona zadzwoniła na policję. Gdy dół odkopano, znaleziono w nim zwłoki Arkadiusza G., zamordowanego kilkoma uderzeniami w głowę siekierą.

Prokuratura postawiła zarzut morderstwa z premedytacją Janowi F. i Grzegorzowi P Ten drugi jednak ukrywał się. Został zatrzymany dopiero w lutym 2012 roku na dworcu w Łęcznej. Rok później obaj stanęli przed sądem. Za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem zostali skazani na kary dożywotniego więzienia. W trakcie przesłuchania wyszła na jaw sprawa skradzionego w Niemczech samochodu. Według sąsiadów Teresy F., ta zerwała całkowicie kontakt z synem i byłym partnerem. Na widzenia z bratem chodziła jedynie Agata F., a po wyjściu na wolność w 2014 roku, Rafał F.

KONIEC  – Patologia z rodziną w tle cz.1

Komentarze
 • Patologia z rodziną w tle

  Patologia z rodziną w tle cz.5

  Cisza przed burzą Jesienią 2011 roku Jan F. otrzymał od matki 20 tysięcy złotych na samoch…
 • Patologia z rodziną w tle

  Patologia z rodziną w tle cz.4

  Czarna seria W listopadzie 2009 roku zatrzymano obu synów Teresy F. Kilka tygodni później,…
 • Patologia z rodziną w tle

  Patologia z rodziną w tle cz.3

  Kryminalny chrzest Po śmierci sąsiada, Teresa F. musiała na czas śledztwa zaprzestać prowa…
Load More Related Articles
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Aktualności

Jeden komentarz

 1. […] 1 minutę temu Patologia z rodziną w tle cz.6 […]

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Profile stalowe: Zastosowanie, profile pierwszego gatunku i profile drugiego gatunku

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się fascynującemu tematowi profili stalowych. Dowiemy si…