Czy mężczyźni zwracają uwagę na modę, to pytanie zadałam sobie już jakiś czas temu. Jak pokazał czas nie tylko ja. Coraz częściej to moda wychodzi naprzeciw mężczyźnie i oferuję odważniejsze projekty.

Co mam na myśli ? Może spróbuje posłużyć się przykładem. Jeszcze kilka lat temu kolory spodni w dziale mężczyzna można było policzyć na palcach jednej ręki – szary, czarny, niebieski. Troszkę większy wybór był w kategorii dresy,można było co najwyżej znaleźć jeszcze zielony w kilku odcieniach.

Dziś na szczęście ten sam dział wygląda inaczej. Kolorowe rurki , kolorowe bluzy, eleganckie koszulki to nie tylko czarny, szary, zielony i niebieski, ale cała tęcza kolorów. Kilka lat temu kiedy kolory wchodziły do mody męskiej powiem szczerze, że obserwowałam ten fenomen i reakcję mężczyzn na propozycję np. spodni czerwonych.

W pierwszej chwili było zdziwienie, potem zastanowienie, wielu rezygnowało, jeden rodzynek na sto kupił. Widocznie ten okres przejściowy był im potrzebny, bo dziś bardzo często widzę mężczyzn, młodych chłopaków stawiających na kolor. I mówiąc szczerze bardzo mnie to cieszy. Może nasze ulice w końcu staną się kolorowe i modne.

Przy okazji, jako że rzadko dedykuję cokolwiek na tym blogu mężczyznom, chciałabym na przykładzie butów pokazać, jak fajnie mogą wyglądać kolorowe wstawki w każdej części garderoby. Jeśli nie macie odwagi by wyjść w wyrazistych, niestandardowych kolorach na ulice, spróbujcie postawić na kolorowe dodatki na początek.

Komentarze
Load More Related Articles
Załaduj więcej Redaktor
  • Kurs angielskiego

    Chcesz poznać lepiej język Szekspira i swobodnie dogadać się z królową Elżbietą II? Kurs a…
  • Skuteczna deratyzacja

    Deratyzacja to działania polegające na pozbyciu się gryzoni, takich jak myszy i szczury, k…
  • Czy warto kupować buty markowe?

    Jak wiadomo, nie szata zdobi człowieka. Ale coś nosić trzeba. W obecnych czasach wybór ubr…
Załaduj więcej Aktualności

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Jak znaleźć pracę marzeń?

Jest takie znane powiedzenie Konfucjusza mówiące o tym, iż osoby, które znalazły pracę, kt…