Aktualna sytuacja na świecie, od samego początku pandemii pokazała jak szybko potrafi rozprzestrzeniać się wirus i jakie skutki to ze sobą niesie. Wymaga się od nas nadmiernej higieny, stosowania dystansu społecznego, zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych. Często jednak ograniczenia te nie są wystarczające żeby zaradzić przenoszenia mikroskopijnej wielkości wirusów, bakterii i innych drobnoustrojów. W jaki sposób możemy zatem ochronić się przed niewidzialnym gołym okiem niebezpieczeństwem?

Skuteczną metodą walki, a zarazem ochrony jest skorzystanie z urządzenia Antimicrobial, dostępnego na stronie AntiMicrobial . Jest to kompleksowy system, dzięki któremu można pozbyć się wirusów oraz bakterii bez zastosowania toksycznej chemii. Działanie urządzenia oparte jest na filtrach HEPA 13 i 14, technologii UVC oraz na ozonatorze. Dezynfekcja ozonem jest jednym z najlepszych sposobów na utrzymanie pomieszczenia sterylnym. wirusy i inne drobnoustroje mogą utrzymywać się na różnych powierzchniach nawet do 7 dni! Zastosowany przez Antimicrobial ozon usuwa zanieczyszczenia biologiczne nawet z najtrudniej dostępnych miejsc dla zwykłych metod oczyszczania.

Przeznaczeniem zastosowania urządzenia Antimicrobial są przede wszystkim środki transportu publicznego, ale także pomieszczenia użyteczności publicznej. Zastosowana technologia oczyszcza powietrze oraz powierzchnie, na których mogą osadzać się drobnoustroje. Ponadto skuteczne likwiduje wszystkie znajdujące się w zasięgu urządzenia bakterie i wirusy.

Komentarze
Load More Related Articles
Załaduj więcej Redaktor
Załaduj więcej Zdrowie

Dodaj komentarz

Sprawdź też

Najlepsze sposoby na przekonanie dziecka do pójścia do przedszkola

Najlepszym sposobem na przekonanie dziecka do pójścia do przedszkola jest znalezienie szko…