KONKURS NA ANTY-KLATĘ

W przerwie zawodów „Pojedynek Gigantów”, Irek Bieleninik zorganizował konkurs dla publiczności. Był to konkurs na „anty-klatę”, czyli na „strongmana inaczej”. Do boju odważnie stanęli… dwaj 9-latkowie i jeden 4-latek. Musieli zdjąć koszule i zademonstrować podstawowe pozy kulturystyczne, ujawniając rozmiar bicepsów i szerokość klaty. Demonstracji towarzyszył nieustający aplauz publiczności, co utwierdziło nas w przekonaniu, że faktycznie takich bicepsów i takich klat nikt dotychczas nie widział.

Głosami publiczności na tytuł „strongmana inaczej” zasłużył 4-letni Wiktor, I którego „anty-klata” była absolutnie nie do podrobienia.

ŚWIATOWY SIŁACZ

Dariusz Mirowski to dwukrotny wicemistrz świata w wyciskaniu sztangi leżąc i jeden z najlepszych zawodników na świecie w trójboju siłowym. 0 jego ogromnej sile niech świadczy to, że przy wadze 120 kg jest w stanie w trójboju siłowym uzyskać wynik 1150 kg. Obecnie, jak nam powiedział Darek, z powodu pewnych nieporozumień z PZKFiTS nie startuje on w zawodach i nie wiadomo kiedy wystartuje. Doceniając ogromna siłę Darka chętnie widzielibyśmy go na zawodach strong man. Mamy nadzieję, że jego występy byłby niesamowitą atrakcją dla publiczności i być może wreszcie Mariusz Pudzianowski miałby godnego siebie rywala.

LOKALNA OJCZYZNA DOMINATORA

Biała Rawska to małe miasteczko leżące niedaleko Rawy Mazowieckiej. Liczy ono nieco ponad 12 tys. mieszkańców. Do tej pory Biała Rawska sławna była z tego, że urodził się i mieszkał tam jeden z najsilniejszych ludzi świata, a mianowicie Mariusz Pudzianowski. Obecnie sława ta nieco przygaśnie, bo Mariusz przenosi się do Lodzi.

WENTYL NA CO DZIEŃ

Obecnie głównym zajęciem Sebastiana Wenty są starty w zawodach strong-man i trzeba przyznać, że wywiązuje się z tego doskonale. Sebastian wie jednak, że kariera sportowa, i wiążące się z nią korzyści materialne, kiedyś się kończą, a życie toczy się dalej. Dlatego też zawczasu stara się wyszukać dla siebie coś, co pozwoli mu zapewnić rodzinie godziwe utrzymanie, gdy już nie będzie strongmanem. Tym „czymś” ma być, a raczej już jest, prowadzenie sklepów dla sportowców. Obecnie Sebastian otworzył dwa takie sklepy, oba znajdują się w Tczewie. Pierwszy mieści się przy ulicy Żwirki (budynek Polo Market) i jest czynny od poniedziałku do piątku, drugi zaś przy ulicy Gdańskiej 55a i jest czynny codziennie. Redakcja KiF zaprasza wszystkich swoich Czytelników zamieszkałych w Tczewie do zakupów w sklepach Sebastiana.

Komentarze
Load More Related Articles
Załaduj więcej Redaktor
 • Witamina A – niedobór

  Zanim przejdziemy do kwestii niedoborów witaminy A, zapoznajmy się z jej zalecanym przez s…
 • Psychologia

  Myśl negatywnie a będziesz szczęśliwy !

  Jak to możliwe, że pesymiści mogą byś szczęśliwi? Ludzie, którzy nie rozumieją siły negaty…
 • Dopingowa ruletka

  Masowy doping „ku chwale ojczyzny” w latach 1970-89 nie wyszedł na zdrowie byłym spo…
Załaduj więcej Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź też

Odpowiada Bogdan Szczotka mistrz świata w kulturystyce z roku 2004 cz.1

Janusz: Trenuję od 3 lat. Wiem, że wraz z nastaniem jesieni należy rozpocząć treningi na z…